KÜLTÜR SANAT 31.05.2021 22:01:00 130 0


Antalyalı Ressam Tuncer Ertuğrul, eşi ve torunu ile birlikte sergi açıyor

Antalyalı Ressam Tuncer Ertuğrul Kepez Dokuma Park içinde bulunan Modern Sanatlar Galerisinde eşi Meliha Ertuğrul, torunu Can Ertuğrul ile birlikte karma sergi açacak.

Antalyalı Ressam Tuncer Ertuğrul Kepez Dokuma Park içinde bulunan Modern Sanatlar Galerisinde eşi Meliha Ertuğrul, torunu Can Ertuğrul ile birlikte karma sergi açacak. 4 Haziran'da açılışı yapılacak sergide toplam 55 resim sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sergi Haziran ayının sonuna kadar gezilebilecek. Ressam Tuncer Ertuğrul, geçtiğimiz aylarda,1971 yılında Antalya Lisesi'nin mezuniyet kitabına çizdiği  Antalya betimlemesi grafik resmini  Dokuma Park'taki galerinin bir duvarını çizmişti. Aynı gün Tuncer Ertuğrul tarafından duvara uygulanan Antalya betimlemesi grafik resminin plaketi çakılacak. Açılışın Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü tarafından yapılması bekleniyor

Antalya

30.07.2021

  • İMSAK
  • GÜNEŞ
  • ÖĞLE
  • İKİNDİ
  • AKŞAM
  • YATSI

Muratpaşa'dan Manavgat’a 15 araç yardım malzemesi  

Mersin Büyükşehir Belediyesi, tüm ekipleri ile yangın bölgesinde seferber oldu 

Bakan Karaismailoğlu: "Sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Ulaştırma ve haberleşme anlamında sıkıntı yok. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. İnşallah bu sıkıntıların üstesinden geleceğiz"

Bakan Çavuşoğlu: "Aynı anda Türkiye’nin her yerinde yangınlar başlayınca doğal olarak bunu kim yaptı? Bizim de şüphelerimiz var. Tüm kurumlarımız hassas bir çalışma yürütüyor"

ATSO Başkanı Çetin: “Manavgat’ta neredeyse orman kalmadı”

Uzmanlar epilasyon yaptıranları güneş ışığına karşı uyarıyor   

Erkeklerin korkulu rüyası prostat kanserinde 'Akıllı Biyopsi' tanı yüzdesini artırıyor   

- Güneş lekelerinden kurtulmanın yolları 

Bakan Pakdemirli: "İyiye gidiş var, 57 yangın kontrol altında"

Bakan Çavuşoğlu: "Önümüzdeki süreçte Türkiye’de biz burada Antalya’da yangından 42 mahallenin etkilendiğini tespit ettik"