Hakkımızda

YENİ BİR SOLUK VE HEYECAN

Amacımız yaşadığımız kentin sorunlarını çözen gücünü okurlarından alan,  yaptığı haber ve  yorumlar ile tarafsız bir yapıya ve kuruluşa sahip olarak insan odaklı bir yayıncılığı esas alan anlayışla yola çıkıyoruz.

Yeni bir maceraya başladık. Genel yayın yönetmenliğini yapacağım netgazete.com.tr haber sitesi bundan böyle bölgemize yeni bir soluk getireceğine inanıyorum.

Amacımız yaşadığımız kentin sorunlarını çözen gücünü okurlarından alan,  yaptığı haber ve  yorumlar ile tarafsız bir yapıya ve kuruluşa sahip olarak insan odaklı bir yayıncılığı esas alan anlayışla yola çıkıyoruz. Geniş bir yazar kadrosu ile her farklı sesten kişileri okuyucu ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Siyasi, Ekonomik, Sosyal ve Kültürel hayatın her alanında okurlarımız ile görülmeyen, bilinmeyen, unutulmuş tüm gelişmelerde iki duygu arasında köprü olmayı sürdürmeyi görev biliyoruz.

Geçen süreçte bu çalışmaların ve yayıncılık anlayışının şehrimizde ilk uygulayan, bunun tecrübe ve bilgi birikimine en çok sahip olan yayıncılığımızın tecrübesiyle yürüyeceği bu yolda yorulmadan, gece gündüz demeden şehrimizin hizmetinde olmayı gururla sürdüreceğiz.  Doğru ve iyiyi ortaya koymak için en doğru kararları vererek okurlarımıza haber ve yorumlarla ulaşmanın büyük heyecanı içindeyiz  tıpkı dün olduğu gibi.

HABER ALMAK İÇİN YARINI BEKLEME !